Про це йдеться в повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби

З 3 години ночі 24 лютого та протягом доби пропуск вантажних та легкових транспортних засобів у цьому пункті перетину здійснюватиметься встановленим порядком на вʼїзд та виїзд. Прикордонники розповіли, що біля решти КПП з польської сторони протестувальники продовжують обмежувати рух вантажівок.

Блокування українсько-польського кордону: що відомо

Наразі рух ускладнений на 4 пунктах пропуску польсько-українського кордону: Краківець – в’їзд в Україну; Шегині – в обидва боки; Рава-Руська – в обидва боки; Угринів – в обидва боки.

Своєю чергою, українські водії також страйкують поблизу ПП Краківець, Шегині, Рава-Руська з плакатами: «Зніміть блокаду поверніть українських водіїв додому». Протести триватимуть до 15 березня, але якщо поляки далі блокуватимуть кордон, то українці продовжать свої акції.

Пізніше стало відомо, що Польща включить прикордонні переходи з Україною, дороги та залізничні колії до списку об’єктів критичної інфраструктури. Польські страйкарі не матимуть права їх блокувати, заявив політичний аналітик та доктор історії, заступник директора Центру діалогу ім. Юліуш Мєрошевський.

Також, представники урядів Польщі та України зустрінуться 28 березня у Варшаві для розв’язання питання з блокуванням українсько-польського кордону, а до цього обидві країни працюватимуть на технічному рівні.