Про це повідомляє прокуратура Київщини.

Повідомляється, що прокурори Білоцерківської окружної прокуратури вже скерували до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи – двох посадовців землевпорядної організації, приватного архітектора та ще двох громадян за фактами шахрайства в особливо великих розмірах з використанням підроблених офіційних документів (ч. 3 ст. 28 чч.2, 3 ст. 358,  ч. 4 ст. 190 КК України).

Зазначається, що через дії вказаних осіб з державної та комунальної власності незаконно вибули 3 земельні ділянки загальною площею 0,7 га. Збитки оцінюються у понад 2,5 млн грн.

По даним слідства, двоє з обвинувачених отримали 18 тис доларів США від громадян за незаконне переоформлення земель у їх приватну власність. Також вони намагалися  оформити право приватної власності на ще дві земельні ділянки комунальної форми власності в м. Біла Церква.

Окружною прокуратурою до обвинувачених заявлено в інтересах держави цивільні позови на відшкодування 2,5 млн грн збитків. Обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі.

Фото: ілюстративне