Вони надаватимуть консультації з документування руйнувань, методики збереження та реставрації об'єктів.

Представники світових організацій з охорони спадщини відвідали зруйновані росіянами міста Київщини та Чернігівщини. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

12 та 13 липня представники світових організацій, які опікуються збереженням та охороною культурно-історичних місць у світі та перебувають з тижневим візитом в Україні, відвідали зруйновані росіянами містечка Київщини та Чернігівщини” — йдеться в дописі.

Як повідомили у МКіП, представники правління Міжнародної ради пам‘яток та визначних місць (ICOMOS) та Міжнародного центру з дослідження збереження та реставрації культурних цінностей (ICCROM) могли особисто побачити наслідки російської агресії. Вони допомагатимуть Україні в питаннях збереження культурної спадщини – надаватимуть консультації з документування руйнувань, методики збереження та реставрації об’єктів, певну фінансову, організаційну та іншу допомогу.

Тижневий візит профільних організацій підготовлено за участі Міністерства культури та інформаційної політики України, Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності та Штабу порятунку спадщини.

Фото: прес-служба