Громадська організація Cultural Geographies випустила книгу про київські ринки. Арт-бук презентували на сторінці організації в Facebook.
При створенні книги автори орієнтувалися на візуальні образи ринків, за допомогою скетчінгу. Намагалися вхопити візуальні символи через відчуття, не намагаючись їх розшифрувати.
Презентация арт-буку "Стихійный архів"
Проєкт Стихійний архів присвячений київським ринкам. Ринкам, як комунікаційним центрам та точкам розвитку громад. В ході проєкту командою Культурних географій створено арт-бук про київські місця торгівлі.Арт-бук виходить на основі онлайн-анкетування, глибинних інтерв’ю, експериментів, суб’єктивних карт користувачів і користувачок та архівних фото столичних ринків.10 жовтня о 18:00 ми покажемо вам результат нашої роботи, розповімо про перебіг проекту, дизайн арт-буку та поділимось цікавими історіями зі Стихійного архіву. Приєднуйтеся до онлайн-трансляції на сторінці Культурних географій у Фейсбуці!Проєкт реалізовується за підтримки Українського культурного фонду #ЗаПідтримкиУКФ
Опубліковано Cultural Geographies Субота, 10 жовтня 2020 р.
У книзі йдеться про трансформацію архітектури ринків, зокрема, Житнього, Володимирського та Печерського.
Артбук розробили на основі архівних фото столичних ринків, онлайн-анкетування, глибинних інтерв’ю, експериментів і суб’єктивних карт від містян.
Залишити заявку на отримання примірника арт-бука можна в онлайн-формі.
Проект реалізували за підтримки Українського культурного фонду.
Нагадаємо, столична бібліотека збирає рідкісні фото Києва, їх безкоштовно реставруватимуть.
Фото: facebook