Як повідомляє пресслужба «Крихітки», до відеоролику на композицію «Ланцюг» увійшли кадри з відбору до національної збірної України в Invictus Games.
«Пісня написана до повномасштабної війни, і до 2022 року вона звучала як моя особиста історія: ти тримаєшся за людину, інколи надто сильно, так, що світ втрачає сенс, коли її не стає, – говорить лідерка гурту «Крихітка» Олександра Кольцова, — Сьогодні ми всі тримаємось одне за одного, тримаємо одне одного, Україна – це один великий ланцюг: військові, цивільні, рідні. І ми всі виявились міцнішими, ніж ми думали. І люди, яких ми бачимо у відео, подають нам вражаючий приклад роботи над собою, коли дух перетворює тіло на продовження своєї волі».
У фонді «Повернись живим» наголосили, що наразі немає точної статистики щодо кількості ветеранів, які пройшли російсько-українську війну, втім, за деякими прогнозами, їх буде до двох мільйонів. Ці люди вже повертаюся до мирного життя й потребують фізичної та психологічної реабілітації, підтримки.
«Адаптивні види спорту є можливістю продовжувати активне повноцінне життя в умовах, коли тіло має значні обмеження після поранення чи захворювання. Вони дозволяють нашим захисникам і захисницям відновити віру в себе. Тож фонд започаткував проєкт «Підтримай нескорених», аби зібрати кошти на реабілітацію ветеранів через спорт і забезпечення національної збірної України в Invictus Games», – каже керівник ветеранського відділу «Повернись живим» Тарас Ковалик.
Зібрані гроші підуть на програму спортивної реабілітації захисників та захисниць, які отримали поранення та травми під час бойових дій, а восени ці ветерани та ветеранки представлять нашу країну та військо на міжнародних змаганнях з адаптивних видів спорту у Дюссельдорфі.
«Вже зараз є тисячі ветеранів і ветеранок, які отримали поранення чи травми, захищаючи нас і нашу країну. І допомогти їм відновитися, повірити в себе та надихнути до реабілітації через спорт – це одна зі стратегічних цілей Фонду. І мова не тільки про Invictus Games чи інші змагання світового рівня. Ми хочемо просувати адаптивні види спорту у ветеранському середовищі й поза цими проєктами, адже розуміємо важливість та можливості, які спорт надасть нашим захисникам і захисницям після повернення з фронту», – додає співробітник Фонду.
Підтримати проєкт Фонду «Повернись живим» можна за посиланням.