Про це повідомив  нардеп Ярослав Железняк.

Як зазначає рух “Чесно”, скандальну містобудівну реформу протягнули майже мінімальною кількістю голосів (228 при 226 мімімально необхідних). Так, жодного голосу не дали “Європейська солідарність” та “Батьківщина”. У “Голосу” лише один депутат проголосував “за”.

“Слуги народу” зібрали голоси по суті завдяки народним депутатам, які були обрані від проросійської політичної сили ОПЗЖ, а також тих, то входить у депутатську групу “За майбутнє” і “Довіра”, – підкреслюють в “Чесно”.

Як ми писали, голови українських міст та селищ виступили проти законопроєкту № 5655, який позбавляє забудовника будь-якого державного контролю та обмежує права громадян на оскарження будівництв.

Вони наголошують, що законопроєкт № 5655 створює умови для монопольного централізованого допуску будівельників на ринок, а тим хто зайде, буде дозволено створити приватний орган контролю містобудівної діяльності без жодного впливу держави чи місцевого самоврядування.

Під зверненням, зокрема, підписався міський голова Києва Віталій Кличко, а також мери Львова, Хмельницька, Тернополя, Чернігова, Вінниці, Житомира, Рівного, Дніпра, Івано-Франківська, тимчасово окупованого Маріуполя, Ужгорода, Миколаєва, Луцька, Черкас та інших міст та селищ України.

Фото: Відкриті джерела