Про це в етері КИЇВ24 розповів експерт з телеком-ринку Олександр Глущенко.

Що відбувається, коли у вас вимикається електроенергія? Телефони автоматично перемикаються з мереж Wi-Fi на базові станції мобільних операторів. І кількість користувачів зростає в рази. Через це місткість, яку мережа може розподілити, ділиться на ту кількість пристроїв, які під’єдналися.

Олександр Глущенко порадив українцям мати одночасно декілька SIM-карток різних операторів аби перемикатись між ними й шукати оптимальне підключення.

Є чудовий вихід: мати одночасно декілька постачальників послуг. У мене 4 мобільних оператори. Я між ними перемикаюсь, якщо мені потрібен зв’язок. І у одного з чотирьох він точно є. Так, вам потрібно знайти постачальника послуг, у якого базова станція є менш навантажена. Це некомфортно, але у нас наразі такі реалії життя.

Нагадаємо, у четвер, 6 червня, в Україні прогнозується дефіцит електроенергії протягом всієї доби. Ліміти на споживання електроенергії будуть діяти у кожній області України з 00:00 до 24:00.  Тож для їхнього дотримання “Укренерго” буде застосовувати графіки вимкнень електроенергії для населення та промисловості з 00:00 до 24:00.