Юрій Чорноморець повідомив, що через донати та пожертвування зібрав понад 1,5 млн гривень.

Доктор філософських наук, професор кафедри богослов’я та релігієзнавства НПУ ім. Драгоманова Юрій Чорноморець підрахував, що зібрав на потреби ЗСУ більше, ніж УПЦ МП. Він вважає, що діяльність церкви після 24 лютого слід було заборонити — про це він написав у себе в Фейсбуці.

До речі, про допомогу ЗСУ від УПЦ МП, маємо у доповіді такі цікаві цифри. “Збройним Силам України передано військової амуніції на півтора мільйона гривень. Придбано 20 автомобілів.” Я тут порахував, що я сам (один чувак, якого трохи знають!) зробив цілком співмірно – снайперських стволів, патронів, тепліків, броніків і тому подібного завдяки Вам народ зроблено набагато-набагато більше, ніж на півтора мільйона гривень“, -зазначив експерт.

Чорноморець задається питанням, чи дійсно УПЦ МП допомагає ЗСУ.

Альо, УПЦ точно помагає ЗСУ чи тільки прикидується? Даремно ми їх не послали у перший тиждень війни через заборону РНБО як інші російські організації“, – зауважив він.

За його словами, так само ЗСУ більше допомагають деякі окремі громади, ніж увесь московський патріархат.

Знаю непоодинокі випадки коли 1 (ОДНА) протестантська громада зробила для ЗСУ більше, і передача на фронт чи де є потреба більше 190 тон гуманітарної допомоги, і прийняла біженців більше, ніж вся УПЦ. Навіщо нам ці дивні люди в дивних одежах, коли вони самі визнають у офіційних доповідях, що навіть у часи народної біди вони нічого не вміють і не можуть зробити…

Чорноморець закликає і далі через нього допомагати українським снайперам.

Не беріть участь у справах саботажників і зрадників, особливо після того, як вони оприлюднили свої жалюгідні цифри. Помагайте нам, у нас кожен патрон в ціль, а ті дивні люди, на яких на службі на одному буває вдягнуто більше ніж на півторамільйони гривень нехай далі живуть з повною відсутністю совісті“, – підсумував релігієзнавець.

Фото: Фейсбук