Про це повідомляє The Telegraph.

Передусім прагнуть залучити молодь до лав армії.

У виданні зазначають – цей факт викликає тривогу в Берліні. Адже Росія фактично використовує німецьку культуру проти України.

Водночас варто зауважити, що в країні-агресорці може проживати близько 400 тисяч етнічних німців.

Приклади пропаганди

За даними Telegraph, російсько-німецький будинок в Томську закликає етнічних німців робити пожертви на потреби Збройних сил РФ і відвідувати безкоштовні провоєнні концерти.

Також російсько-німецький дім у Новосибірську проводив саміти на підтримку вторгнення в Україну, а молодих людей масово закликали записуватися до ПВК “Вагнер”.

По суті, німецькі громадяни із Запоріжжя вперше виявили пропагандистські матеріали, які закликали їхніх російських колег запровадити кампанію проти вторгнення. Вони сподіваються, що уряд Німеччини вживе відповідних заходів для використання їхньої мови та культури у військовій пропаганді.

Зазначимо, що росіяни не вперше залучають іноземних найманців до наступальних операцій. Так, зокрема, відомо про корпуси сирійців, а також про найманців з Африки. Африканські найманці, які воювали у Малі та Лівії, були зафіксовані під час наступу на Харківщину.