Про це повідомив представник Головного управління розвідки МОУ Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

За словами представника ГУР, захисники України зламали окупантам плани захоплення Борової.

Якщо говорити про Борову і напрямок, то наміри ворога там українські оборонці зламали, втрати в живій силі й техніці значні. Так, він намагається підтягувати резерви, й потенційна загроза залишається, але наразі мова не йде про формування нових потужних угруповань для повторення ситуації. Але потенційно загроза залишається

За словами Юсова, на півночі Харківщини плани та наміри ворога були зламані, тому він змушений перекидати резерви, в тому числі з інших напрямків, які є для окупантів дуже чутливими:

Це говорить про великі втрати і про те, що ситуація для них точно не йде за планом

Він додав, що ситуація на північному кордоні країни залишається так само напруженою і небезпечною: “Ворог і далі буде пробувати розтягувати українські резерви і відвертати, в тому числі від ситуації на Сході”.

Раніше військові експерти повідомляли про загрозливу ситуацію на кордоні з Харківщиною, де росіяни зібрали ударний “кулак” з 10 тисяч солдатів. Хоча у ЗСУ закликали не панікувати, все ж комбат з Третьої штурмової бригади Дмитро Кухарчук повідомив, що його батальйон протистоїть двом російським дивізіям.