Про це розповів в ефірі КИЇВ24 військовий експерт Дмитро Снєгірьов.

Є ракетоносії у Чорному морі, при чому мовиться й про підводні човни. На жаль, вони несуть в основному загрозу українській стороні. Але варто і говорити про те, що основна можливість проведення широкомасштабної десантної операції російської сторони на українському Чорноморському побережжі до використання великих десантних кораблів знизилася до нуля. До останніх подій було знищено чи то пошкоджено 5 великих десантних кораблів за березень місяць. Це крапка. А відповідно це і пауза в можливості створення паралельної логістики у разі підриву Кримського мосту.

Він додав, що росіяни розраховували на великі десантні кораблі, але вони не мають можливості. Тож окупанти готуються до створення залізничного сполучення, яке з’єднає тилові регіони Росії та окупований Крим. А це є вже великим навантаженням на бюджет країни та створює проблеми з бюджетом і логістикою.

Тобто це вже є конкретною істерикою влади РФ, якщо вони почали будувати залізничні колії, й розумінням, що Кримський міст впаде.

Нагадаємо, 3 квітня стало відомо, що Україна знищить Кримський міст вже в першій половині цього року. Про свої плани щодо переправи заявили в ГУР.

Крім того, заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов наголосив, що будівництво нової залізниці до окупованого Криму — це повне визнання росіян своєї неспроможності в логістиці. Це “агонія” через уражений Керченський міст.