Про це в етері КИЇВ24 розповів головний патрульний Вовчанського відділу поліції Олексій Харківський.

Існують такі факти, що були розстріляні люди, які намагалися перейти через річку Вовча. По ту сторону зараз точаться вуличні бої. Сили оборони намагаються відтісняти ворога від Вовчанська, але людям доводиться прориватися з вулиць, які під контролем росіян.

Олексій Харківський наголосив, що люди намагаються тікати всіма можливими способами: безпечними і небезпечними. Перепливають річку та, не дивлячись на постійні обстріли, намагаються покинути зону активних бойових дій.

Вже існують кілька фактів про розстріл цивільних. Такі відомості внесені до ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань). Проводиться розслідування. Але все одно люди виходять з тих районів, вчора ми забрали таких вісім осіб. Це небезпечно, бо по Вовчанську тривають обстріли, ворог використовує все що можна, прилітають КАБи, ракети, дрони. У місті залишатися дуже небезпечно.

Нагадаємо, що у Вовчанську залишається близько сотні людей. Поліція намагається евакуювати всіх. Однак через атаку росіян це дуже важко і небезпечно.

До прикладу, вчора у Вовчанську ворожий дрон підірвав поліцейський автомобіль, який їхав евакуйовувати людей. Внаслідок атаки правоохоронець отримав контузію, а службове авто – розтрощене.