Авдіївка

Російська армія вперто намагається наступати на Авдіївському напрямку. Зокрема росіяни тиснуть південніше села Бердичі.

Дві доби тому вони змогли зайти в перші будинки населеного пункту і вже навіть відзвітували про успіх своїми прапорами. Втім, наші Сили оборони не дали росіянам закріпитися на позиціях.

Вони штурмують із півдня, але наші військові не дають окупантам просунутись.

Крім того, вчора 3-тя окрема штурмова та 25-та повітряно-десантна бригади вибили росіян з околиць Орлівки.

Як відомо зі зведення Генштабу, вчора Сили оборони відбили 25 атак на Авдіївському напрямку. Зокрема в його південній частині ворог також атакував Первомайське та Невельське.

Після захоплення Авдіївки ворог змінив тактику й атакує вже більшою чисельністю живої сили: для одної атаки ворог може  застосовувати понад сотню військових. Таке в етері телемарафону зазначив речник сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій.

Він каже, що ворог перегрупувався і тепер на Авдіївському напрямку зосереджено 5 мотострілецьких бригад противника.

Бахмут

Переходимо до Бахмутського напрямку, де ворог теж наступає.

КИЇВ24

Якщо говорити про південну частину, то тут ворог атакував Кліщіївку. Зокрема, Генеральний штаб повідомляє про 2 атаки за добу, одна з них — на саме село.

Втім, просунутись у них не вийшло, а наші Сили оборони навпаки, відновили контроль над ділянкою території з північного заходу.

КИЇВ24

Набагато складніше ситуація в західній частині. Росіяни кидають величезний ресурс і техніку на Іванівське. Наразі ворог зайшов на перші вулиці: там тривають міські бої.

Мар’їнка

За останню добу на населені пункти навколо Мар’їнки ворог здійснив 30 атак. Українські збройні сили тримають оборону на лінії: Красногорівка — Георгіївка — Побєда — Новомихайлівка.

Тривають бої в східній частині Новомихайлівки. В решту населених пунктів росіяни зайти не можуть. Зокрема вчора стало відомо, що українська армія вибила окупантів із Красногорівки.

Це здобуток 3-ї окремої штурмової бригади. Минаючи мінні загородження, підрозділи бригади зайшли до міста на броні та почали зачистку вулиць від окупантів.

Кажуть, ворог не збирався відходити й чіплявся буквально за кожен будинок. Як результат, втрати росіян у селі — більше сотні людей.