Зоозахисники звинувачують директорку КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Наталію Мазур.

Про це повідомляє прес-служба UAnimals.

Розслідування було розпочате після того, як міжфракційне об’єднання “Гуманна країна” надіслало колективне звернення до Головного управління національної поліції Києва з вимогою провести розслідування та притягнути винних до відповідальності.

Було створено комісію для проведення службового розслідування, за підсумками роботи якої буде прийнято відповідне рішення. Про хід справи ми повідомимо згодом” — йдеться в повідомленні.

Загибель тварин з притулку у Бородянці ми запам’ятаємо як прояв байдужості та жорстокості до тих, хто мав знайти прихисток та допомогу у закладі. Майже місяць 480 собак залишалися зачиненими в клітках без їжі та води. Керівництво покинуло своїх підопічних на жахливу смерть, більшість тварин загинуло від голоду та зневоднення. Наталія Мазур й надалі продовжує працювати з собаками, ніби забувши про трагедію, що сталася з її підопічними два місяці тому. Але люди, які вчинили так один раз, можуть покинути тварин на смерть і вдруге” — коментують в організації.

Мазур станом на 30 травня не коментувала створення комісії та початок досудового розслідування.

Раніше вона пояснювала загибель собак тим, що в перші дні війни в Бородянці “натяку на окупацію не було”, тому тварин залишили закритими в клітках. Після початку окупації 4 березня волонтери не мали фізичної можливості дістатися до притулку — тому собак вперше нагодували та напоїли 4 квітня.

Фото: Фейсбук