Про це повідомляє The Washington Post.

Як зазначає видання, Бернс прибув в Україну, щоб поінформувати Зеленського про свої очікування щодо військових планів Росії на найближчі тижні та місяці.

За даними джерел, Зеленський і представники української розвідки обговорювали, як довго Україна може розраховувати на продовження допомоги з боку США і Заходу після того, як республіканці отримали більшість у Палаті представників Конгресу.

Бернс наголосив на “гостроті моменту” на полі бою і визнав, що в якийсь момент допомогу буде важче отримати, сказали джерела.

Після зустрічі з Бернсом минулого тижня у Зеленського та його помічників склалося враження, що підтримка Києва з боку адміністрації Байдена залишається сильною, і 45 мільярдів доларів екстреного фінансування для України, ухвалених Конгресом у грудні, вистачить щонайменше до липня або серпня“, – пише видання, посилаючись на слова джерел.

Також, за даними джерел, зараз Київ менш упевнений у перспективі ухвалення Конгресом ще одного багатомільярдного пакету додаткової допомоги, як це було минулої весни.

Нагадаємо, що вчора, 19 січня, президент Європейської ради Шарль Мішель прибув до Києва.

Крім того, на Алеї сміливості у Києві з’явилася табличка з іменем Шарля Мішеля.

Фото: відкриті джерела