Про це повідомила Служба безпеки України.

За даними слідства, українська спецслужба нейтралізувала угруповання, яке переправляло гроші з рф на територію України через підсанкційні платіжні системи. Такі схеми використовувала ворожа агентура, яка отримувала кошти від своїх російських кураторів на проведення підривної діяльності проти нашої держави.

У межах розслідування у фігурантів провадження проведено обшуки, вилучено злитки банківського срібла загальною вагою понад 830 кг, грошові кошти у сумі близько 50 млн грн у різній валюті – 850 тис євро, 470 тис доларів США та 460 тис грн., на які згодом накладено арешт.

За клопотанням прокуратури накладено арешт на 6 земельних ділянок загальною площею понад 6 га та 3 квартири загальною площею 380 кв м, що належать фігурантам кримінального провадження. Загальна вартість арештованого майна становить понад 100 млн гривень.

Наразі усе майно передано до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Ці активи працюватимуть на український бюджет і частина коштів буде спрямована на потреби української армії.

Фото: Телеграм