Про це в коментарі низці ЗМІ повідомив прес-секретар СБУ Артем Дехтяренко.

“Обшуки у мера Києва Віталія Кличка СБУ не проводить. Співробітники ГУ СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, із залученням спецпідрозділу ЦСО “А”, проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів. Вони відбуваються одразу у декількох локаціях, в тому числі і в будинку, де проживає Віталій Кличко. Деталі цієї спецоперації ми повідомимо згодом”.

Дехтяренко наголосив, що ніякого відношення до самого Кличка обшуки не мають.

Як повідомлялось раніше, 20 правоохоронців прийшли у будинок на вулиці Богдана Хмельницького, де мешкає мер Києва Віталій Кличко.

Пізніше сам Кличко повідомив ЗМІ, що під двері його квартири приходили правоохоронці. Він додав, камера відеоспостереження зафіксувала, що правоохоронці перебували біля його квартири, коли він був на тренуванні.

“Коли я прийшов додому, підіймаючись сходами, побачив групу правоохоронців… На моє питання що відбувається, вони відповіли, що прийшли нібито в квартиру двома поверхами нижче моєї. Начебто ця квартира здається, і в них питання до орендарів. Але… Камера, встановлена на моєму поверсі, зафіксувала, що ці люди підіймалися на мій поверх і дзвонили та стукали в двері моєї квартири. Помилка? Я не думаю”.

Кличко додав, що “безпрецедентний тиск на міську владу триває” і що “такого не було навіть за часів Януковича”. Мер також запевнив, що “за такі незаконні дії і їх режисерам, і виконавцям доведеться відповідати за законом”.

Фото: КМДА