Сенат США 23 квітня підтримав скорочення процедури розгляду законопроєкту про додаткове фінансування, який містить зокрема фінансування військової та економічної допомоги Україні.

КИЇВ24
Будівля Капітолія, США. Фото: getty images

Про це пише Європейська правда. 

Нині понад 60 сенаторів підтримали клопотання лідера демократичної більшості в Сенаті Чака Шумера “про завершення дебатів”, яке дозволяє ухвалити законодавчий пакет із допомогою Україні за скороченою процедурою.

Тепер сенатори матимуть 30 годин (але не більше години на кожного) для обговорення законопроєкту, після чого буде проведене остаточне голосування. Там для ухвалення рішення достатньо простої більшості голосів.

Нагадаємо, США вже направили значну частину зброї з пакета першої допомоги Україні на склади в Польщі та Німеччині, скоротивши час, необхідний для постачання після затвердження законопроєкту про військову допомогу. Хоча американські офіційні особи не говорять про це відкрито, джерело CNN повідомило, що значна частина цієї допомоги вже розміщена на складах у Німеччині та Польщі, що, очевидно, скоротить час, необхідний для її доставки в Україну.

Детальніше про пакет допомоги від США можна прочитати ТУТ.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
Більше новин