Про це повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський в ефірі програми «Київ News Room. Деталі» телеканалу «Київ».

За його словами, для будівництва перших станцій метро в бік Троєщини знадобиться близько 5-6 років.

Безпосередньо перед початком будівництва важливо виконати титанічну підготовчу роботу. А також дочекатися, коли буде зданий в експлуатацію Подільсько-Воскресенський міст, по якому буде проходити «гілка» метро.

Брагінський зазначив, що в наступному році «Київський метрополітен» приступить до розробки проектної документації. У 2022 році почнеться будівництво першої черги. В середньому на будівництво однієї станції метро йде 1 рік, а отже — протягом 5-6 років реалізуватимуть першу чергу будівництва метро на Троєщині.

«У наступному році ми приступимо до розробки проектної документації. У 2022 році почнеться будівництво першої черги — перших п’яти станцій. В середньому на будівництво однієї станції метро йде 1 рік. Ми розуміємо, що протягом 5-6 років можна буде реалізувати першу чергу цього проекту», — розповів Браігінскій.

Очільник також додав, що три нових станції будуть на самому мосту — по одній на початку і в кінці мосту. Ще одна буде розташована посередині. Потяги метро курсуватимуть в спеціальній зоні під мостом.

«Під мостом, під його проїзною частиною є спеціальний лоток, де курсуватимуть потяги метро. А на самому мосту передбачено три станції», — додав Брагінський.

Також за його словами, нові станції «Мостиська» і «Проспект Правди» повинні запустити в кінці 2021 року. Брагінський запевнив, що станції відкриють одночасно, оскільки будівництво цілком вкладається в зазначені терміни.

Нагадаємо, днями в метрополітені показали, як будують тунель між майбутніми станціями метро «Мостицька» та «Проспект Правди».

Фото: facebook