Про це повідомив «Київводоканал».
Якщо споживач бажає повідомити про неналежну якість холодної води, він може звернутися до call-центру «Київводоканалу» за номером (044) 202-02-02 або до аварійної служби за номерами 15-81 чи (044) 200-73-01 та залишити заявку щодо сумнівної якості води. Співробітники надішлють на конкретну адресу пробовідбірника, який допоможе встановити причину погіршення якості води.
У рамках програми «Стоп хлор» продовжується підбір оптимальної технології знезараження води на Деснянській водопровідній станції. Після повноцінного запуску технології знезараження діоксидом хлору на Дніпровській станції, «Київводоканал» проаналізує її придатність для використання в проєкті модернізації Деснянської станції, яка постачає 60% води у місто. У разі необхідності будуть підбирати і випробовувати інші технології.
Водопостачання Києва здійснюється з трьох джерел: Десни (60%), Дніпра(30%) та артезіанських свердловин (10%).
Якість питної води контролюється цілодобово без вихідних:
- на виході з очисних споруд контроль здійснюється щоденно за 22-ма, щомісячно за 48-ми та щорічно за 76 показниками,
- на артезіанських насосних станціях перевірка проводиться в свердловинах та на виході з насосних станцій,
- у розподільчих водопровідних мережах міста якість води перевіряється щоденно без вихідних у 35 контрольних точках на різних вулицях по всіх районах Києва.
Нагадаємо, що найближчим часом у «Київводоканалі» планують реконструкцію насосних водопровідних станцій «Оболонь-1», «Оболонь-2» та «Троєщина» з будівництвом очисних споруд, або ж монтажем обладнання, яке забезпечить очистку води від заліза, залізобактерій, синьо-зелених водоростей, а також припинення їх подальшого розвитку.
Раніше повідомлялося, що у Києві вже 40% мешканців міста п’ють воду без хлору. Саме таку частку води в столиці знезаражують новими ефективними реагентами у рамках програми «Стоп хлор».
Фото: vodokanal.kiev.ua.