Про це повідомляє Деснянська РДА.

Програма «Юний Лайфгард» – частина волонтерського проекту «Пляжний патруль», який було ініційовано небайдужими мешканцями міста Києва, які об’єдналися з метою попередження недопущення нещасних випадків на воді. 9 липня «Юний Лайфгард» було презентовано освітянам Деснянського району.

У школах Деснянського району може бути впроваджена програма «Юний Лайфгард»Школа307 може стати першою школою міста, в…

Опубліковано Деснянська РДА Четвер, 9 липня 2020 р.

«Офіційна статистика Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я свідчить – за кількістю жертв утоплень Україна посідає невтішне шосте місце зі 117 країн у розрахунку на 100 тис. осіб. Українці тонуть в 5-20 разів частіше, ніж американці, британці, австралійці. Втеплення – друга (після ДТП) причина раптової смертності серед дітей та підлітків», – говорить ідейний лідер, творець волонтерського проекту Пляжний Патруль, людина, що започаткувала лайфсейвінг-рух в Україні Денис Пікалов.

За словами Пікалова, ця програма  розрахована на дітей віком від 8 до 12 років, адже потрібно закладати правила безпеки на воді ще з малечку. Лайфсейвінг розвиває у дітей повагу до водної стихії, формує гуманне мислення, лідерські якості, дає можливість на практиці освоїти правила поводження у воді на пляжі, в басейні.

Під час презентації програми освітяни обговорили можливість впровадження пілотного проекту «Юний Лайфгард» у школі повного дня № 307.

Фото: pixabay.com