На загальноміську толоку вийшло майже 3500 осіб.

На близько 30 локаціях в усіх районах Києва відбулись масштабні осінні толоки, що є частиною заходів із впорядкування міського простору. Долучились усі структурні підрозділи Київської міської державної адміністрації, комунальні підприємства, райдержадміністрації та кияни.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Загалом в столиці зібрали понад 1200 кубометрів опалого листя та сміття.

Осінні толоки проходили в парках, скверах, біля озер та на прибудинкових територіях. Одна з локацій – в парку біля кінотеатру “Тампере”.

У двох парках Дарницького району КО “Київзеленбуд” висадили живі огорожі – екологічний та природний захист для парків та скверів.

На 14 локаціях в рамках масштабної толоки провели прибирання у Печерському районі.

У Деснянському районі значна територія зелених зон, парків, скверів та пішохідних доріжок була прибрана від стихійних навалів сміття та опалого листя. Велике прибирання пройшло за участю працівників Деснянської РДА та Київської міської державної адміністрації, працівників комунальних підприємств, активних мешканців та громадських активістів. До толоки долучився голова району Дмитро Ратніков.

В Оболонському районі опрацьовано  локації у Пущі-Водиці, парку «Почайна», вулиці Бережанській, проспекті Рокоссовського.

 

На локації «Набержно-корчуватська» до толоки залучилися 40 представників від Департаменту освіти у науки та його структурних підрозділів.

КП “Київблагоустрій” залучився до толоки на локації – парк імені Пушкіна. Співробітники прибрали листя, сміття, висаджували дерева.

Також до толоки залучилися КП “Київміськсвітло”.

Та Управління з питань реклами КМДА та КП “Київреклама”.

За словами Олексія Кулеби, нині комісія постійно обстежує райони Києва і виявляє проблемні точки. Ці локації включають до переліку місць, де проводять толоки.

Фото: Фейсбук