Про це повідомляє Опендатамедіа.

На сайті відображатимуться штрафи, які особи можуть отримати за неявку в ТЦК, а також штрафи для осіб, які не оновили свої дані або не перебувають на військовому обліку.

“Аби перевірити, чи не накладено штраф, перейдіть на сторінку сервісу в Опендатаботі, введіть свій ПІБ та дату народження. А для того, щоб не пропустити подібні нові штрафи, підпишіться на безплатний моніторинг за ІПН в сервісах Опендатаботу — в телеграмі/вайбері“, —  зазначає Опендатамедіа.

Нагадаємо, в Опендатаботі повідомили, що представники ТЦК виписали з початку 2024 року 11 798 штрафів за порушення правил військового обліку. Також на платформі зазначили, що йдеться не про всі штрафи, а лише про ті, які передали на примусове стягнення до виконавчої служби.

Цих порушників внесли до Єдиного реєстру боржників. Нині вже закрили 4236 штрафів. Разом з тим, 7562 поки ще стягують з боржників.

Також, за порівнянням даних із 2023 року, в Опендатаботі з’ясували, що цьогоріч штрафів виписували більше, порівняно із 2023 роком — 10 337.