Про це повідомляє Topky.sk.

Повідомляється, що протест словацьких далекобійників на українсько-словацькому кордоні триватиме «до особливого розпорядження». Рішення про продовження блокади ухвалив президент Союзу.

В’їзд на територію Словацької Республіки для вантажного транспорту буде заблоковано. Пасажирські перевезення не будуть обмежені.

У Спілці автоперевізників також зазначили, що ухвалили рішення про продовження блокади «на основі оцінки отриманої інформації та її впливу на словацький ринок автомобільних перевезень».

Блокада словаками кордону з Україною

21 листопада, словацькі перевізники заблокували рух вантажівок на пункті пропуску «Вишнє-Нємецке» на в’їзді до України, повідомляє ДПСУ. Державна прикордонна служба України повідомила, що блокування руху ініціювала та проводить Спілка перевізників Словаччини. Та вони не повідомили про те, наскільки вони планують блокувати пропускний пункт.

Опівночі словацька поліція забрала особу, що блокувала кордон та евакуювала транспортний засіб.

Станом на ранок 24 листопада речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив про розблокування українсько-словацького кордону. Проте, у п’ятницю, 1 грудня, словацькі перевізники знову почали блокування контрольно-пропускного пункту на кордоні з Україною.

Вдруге дії словацьких страйкарів завершились 4 грудня. Тоді рух для вантажівок через пункт пропуску «Вишнє-Нємецке», суміжний українському пункту пропуску «Ужгород», був розблокований.

При цьому, вже за два дні перевізники заявили, що «UNAS залишається у стані готовності до страйку, і у разі відсутності іншої альтернативи для вирішення ситуації організація готова повністю заблокувати прикордонний перехід «Вишнє-Нємецьке – Ужгород» в обох напрямках.»