Сьогодні, 4 липня буде запущено рух понтоном через річку Десна і таким чином сполучено Київ з Черніговом. Про це повідомляє прес-служба “Укравтодору”.

Орієнтовний час відкриття переправи — 13:00.

Вказано, що працюватиме понтонна переправа з 5:00 до 21:00 для транспорту вагою до 10 т. Орієнтовно раз на тиждень проїзд буде закриватись на регламентні роботи.

Для великовагових та великогабаритних транспортних засобів сполучення Чернігів – Київ, як і раніше, здійснюватиметься дорогою Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.

Нагадаємо, у зв’язку зі зруйнованими 2 великими мостами через річку Десна біля Чернігова тривалий час пряме найкоротше сполучення з Києвом було розірване. Перший міст на об’їзній Чернігова був підірваний наприкінці лютого для стримування наступу окупаційних військ. Другий міст на під’їзді до Чернігова наприкінці березня був зруйнований в результаті ворожого авіабомбардування.

Відкритий новий маршрут понтоном через Десну дозволить розвантажити існуючі транспортні коридори, якими від квітня здійснюється сполучення Чернігова з Києвом” — повідомляють дорожники.

Раніше повідомлялося про відновлення пошкодженого моста на Чернігівщині на трасі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Фото: Фейсбук