Про це пише видання Forbes.

У журналі зазначили, що на сайті Держдепу міститься весь перелік допомоги Києву. Загалом пакети містять передачу ЗСУ понад 700 одиниць бронетехніки.

Як наголосили журналісти, ця допомога відіграватиме ключову роль як у поточній обороні, так і в потенційному контрнаступі.

Адже у виданні припустили, що M113 та Bradley дозволять змінити оборонну стратегію на таку, що більше відповідає американській тактиці.

У матеріалі також нагадали, що США вже надали Україні понад 200 БМП M2 Bradley, які інтенсивно використовували на фронті протягом 2023 року.

Ці броньовані гусеничні машини є невід’ємною частиною армії США. Їх розробили під час холодної війни спеціально для боротьби з російською бронетехнікою. Ці машини мають високу маневреність і значну вогневу міць, в тому числі 25-мм ланцюгову гармату M242 Bushmaster і протитанкову ракетну установку TOW.

Вони також мають сучасні системи наведення на ціль і тепловізійні засоби . За останній рік  БМП M2 Bradley заслужили репутацію однієї з найкращих бойових машин на полі бою.

Раніше повідомляли, Сполучені Штати Америки готують до відправлення в Україну нову партію зброї та військової техніки.  Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр. Жан-П’єр не уточнила, що саме увійде до нового пакету. Однак за її словами, США намагаються надати допомогу ЗСУ у районі Харкова, оскільки там “українські сили ведуть запеклі бої”. За словами речниці, росіяни почали спробу наступу у Харківській області та можуть незабаром активізувати темпи наступальних операцій там. Росія робить це для того, щоб створити “неглибоку буферну зону вздовж українського кордону”.