На столичному Подолі, на вулиці Сагайдачного, 18, нещодавно відкрили фасад ресторанно-офісного комплексу з апартаментами, який проектувало харківське архітектурне бюро Drozdov & Partners. Раніше воно проектувало відомий Театр на Подолі.

Проте після «презентації» будівлі розпочалася запекла дискусія в соцмережах  стосовно зовнішнього вигляду нового будинку. Kyiv Media пропонує ознайомитися з думками з соцмереж.

Хтось захоплюється незвичною архітектурою та обережно називає «сміливим проектом», вважаючи, що така будівля вже краще, ніж столична «висотка».

Новый объект от SAGA Development, Андрей Ваврыш (Andriy Vavrysh) в самом сердце Киева – на Подоле. Архитектура – бюро…

Опубліковано Парубскієм Игорем Понеділок, 27 липня 2020 р.

UPD: ойойой, друзья. За этим зданием растёт-таки ещё одно, минимум в 7 этажей, это только фасад низкий:((У меня есть…

Опубліковано Юлією Никитиною Вівторок, 28 липня 2020 р.

Опубліковано Yaroslav Borokh Неділя, 26 липня 2020 р.

Проте не всі мешканці столиці такої думки. Дехто обурений та вважає, що Дроздов продовжує спотворювати Подол і пише, що «митцю пора ламати руки», інші називають будівлю родичем «крематорію» на Андріївському узвозі та «новим монстром». Також кияни в соціальних мережах порушили тему загальної занедбаності Подолу подібними будівлями.

Дроздов продовжує спотворювати Поділ. Пам'ятаєте вулицю Сагайдачного? Вона ще відома тим, що її сучасний вигляд майже…

Опубліковано Катериною Асламовою Понеділок, 27 липня 2020 р.

Винищують історичний Київ, скоро будемо милуватися старовиною лише на Воздвиженці ☹️Фото — Дмитро Вітов.

Опубліковано Владимиром Хенгистовим Понеділок, 27 липня 2020 р.

До слова, колишній очільник митниці, ідеолог ProZorro Максим Нефьодов назвав новий фасад «будинком з неочікувано крутою для Києва архітектурою».

Нагадаємо, нову будівлю на Сагайдачного продали на акціоні у 2017-му за 23 мільйона гривень, первинна пропозиція була 7,3 мільйона гривень. Повідомляється, що у новій будівлі площею близько 6500 квадратних метрів розташуються ресторани, коворкінг, концертний хол і готельні апартаменти.

Фото: facebook