Про це повідомила кореспондентка видання «Ґрати».

За версію слідства, Коломойський замовив вбиство юриста у 2003 році, щоб помститися за нібито «невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства». Йшлося про підприємство «Дніпроспецсталь». Слідство каже, що Коломойський у Феодосії у 2003 році найняв бандитів, які напали на юриста і завдали йому ножових поранень. Постраждалого вдалося врятувати лікарям.

Тож Печерський суд Києва відправив його під варту до 7 липня 2024 року без права на заставу.

Це вже друге провадження проти бізнесмена. Коломойський з вересня минулого року перебуває під вартою в ізоляторі СБУ за підозрою в шахрайстві та легалізації майна.

Нагадаємо, 8 травня відомому бізнесмену Ігорю Коломойському, який вже фігурує у справі про легалізацію майна, отриманого шахрайським шляхом, оголосили ще одну підозру.

За даними слідства, підозрюваний, діючи з мотивів особистої помсти, замовив вбивство директора однієї з юридичних компаній за невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства.

Для реалізації своїх намірів бізнесмен залучив членів банди, яка «спеціалізувалась» на вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів, включаючи фізичну розправу з конкурентами.

Члени банди здійснили напад на директора однієї з юридичних компаній, завдававши ударів та ножових поранень в життєво важливі органи. Водночас цей злочин не було доведено до кінця з причин, які не залежали від волі членів банди.