У День Незалежності України у Києві свій благодійний концерт проведе італійський італійський виконавець класичної музики Андреа Бочеллі.

Як розповіли в Посольстві Італії, Бочеллі представить свою програму “Голос моєї душі”. І буде хедлайнером концерту до Дня Незалежності.

Він співатиме на підтримку створення центру сучасного мистецтва – музею Івана Марчука. Тож під час виступу Бочеллі, на екранах демонструватимуть картини – Марчука, які оживатимуть.

Виступ супроводжуватиме Національний Симфонічний Оркестр України під диригентством Марчелло Рота та Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

Захід відбудеться 24 серпня o 17:00 на Площі Конституції (open-air біля Маріїнського палацу).

До слова, у Посольстві телеканалу “Київ” розповіли, що -востаннє Андреа Бочеллі виступав в Україні в 2017-му році на НСК Олімпійському.

Тоді, аби легендарний італійський тенор співав у Києві, організаторам концерту довелось виконати всі умови райдеру, а це 70- сторінок.

Зокрема, там були прописані: висота сцени 20-ть метрів – як п’яти поверховий будинок. Спеціальна звукова апаратура, якої не було в Україні, тому доводилось брати в оренду з-за кордону.

Серед вимог було й 5-ть гігантських світлодіодних екранів, аби виступ могли бачити глядачі із віддалених куточків стадіону. А монтаж світла та звуку зайняв шість днів.

Нагадаємо, Зеленський оприлюднив концепцію відзначення 30-річчя Незалежності України. Святкуватимуть три дні.

Фото: facebook