Зловмисники вербували українців для роботи, здійснювали збут та постачали наркотики на території трьох країн.

Про це повідомляє столична поліція.

Як зазначається, у квітні 2019 року правоохоронці викрили незаконну діяльність та затримали злочинну групу, яка складалася з 11 осіб. Зловмисники чітко розподілили ролі, починаючи з виготовлення, поставки, реклами та «закладок» наркотичних речовин.

Правохоронці одночасно провели понад 50 санкціонованих обшуків на території Хмельницької, Запорізької, Харківської, Київської областей та Києва.

У результаті проведених заходів припинено діяльність чотирьох нарколабораторій, вилучено прекурсори, наркотичну речовину та припинено діяльність двох Інтернет-магазинів, через які здійснювалась реалізація наркотичних засобів.

Члени злочинної організації отримували від незаконної діяльності мільйонні прибутки.

Зловмисники вербували українців для роботи у нарколабораторіях, що знаходились на території Російської Федерації. Організатори здійснювали збут наркотичних засобів на території Київщини, а також постачали психотропні та наркотичні речовини до Молдови.

Наразі фігурантам повідомлено про підозри за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених:

  •  ч. 1 ст. 255 (Створення злочинної організації)
  • ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів)
  • ч. 3 ст. 311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів)
  • ч. 2 ст. 317(Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів)
  • ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми)
  • ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Матеріали кримінальних проваджень з обвинувальними актами скеровано до Оболонського районного суду міста Києва, який визначить покарання кожному з учасників угруповання.

Нагадаємо, раніше киянин зі своїм сином організували на дачі нарколабараторію потужністю 50 кг наркотиків у місяць.

Фото: facebook