Про це повідомляє поліція Києва в Фейсбук.
«Заходи у середмісті столиці пройшли спокійно», – Андрей КрищенкоНа всіх локаціях, де проводилися заходи з нагоди Дня…
Опубліковано Поліція Києва Середа, 14 жовтня 2020 р.
“На всіх локаціях, де відбувалися заходи, жодних правопорушень не зафіксовано. Перед початком їх проведення вибухотехніки і кінологи обстежили територію та у посиленому режимі несення служби забезпечували правопорядок”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що поліцейські супроводжували рух колони під час ходи від парку імені Тараса Шевченка до Офісу Президента України.
“Безпеку громадян забезпечували працівники усіх структурних підрозділів, у тому числі поліція діалогу, кінологи і вибухотехніки, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії, завдяки чому заходи пройшли спокійно”, – підкреслюється у повідомленні.
Зазначається, що правоохоронці й надалі продовжують забезпечувати охорону публічної безпеки та порядку на вулицях Києва.
14 жовтня у Києві пройшов традиційний марш прaвих cил “Мaрш УПA – 2020” з нагоди Дня зaхисника Укрaїни, 78-ї річниці створення УПA та Дня кoзацтва. Марш стартував від пам’ятника Тарасу Шевченку, участь в ньому взяли близько 3000 осіб. Учасники маршу висунули вимогу ухвалити закон, згідно з яким в українське прaвове поле буде введено поняття «кoлаборант»; а також створено спеціальну комісію, яка розглядатиме злочини кoлаборантів.
Окрім цього, серед вимог учасників маршу: забезпечити дієву реакцію СБУ і Національної поліції на проросійську діяльність громадян України, які, починаючи з 2014 року, були помічені в колабораціонізмі; ініціювати позбавлення ліцензії на мовлення проросійських каналів “112”, NewsOne, ZIK, “Наш”, “Інтер”, “Київ Live”; припинити обмеження українських військовослужбовців із ведення вогню у відповідь на обстріли російських військ і найманців на Донбасі. Також учасники маршу влаштували на Банковій перформанс – встановили двері, пофарбовані в чорний колір, та кілька склянок з червоною рідиною, всередині банок активісти розмітили фотографії політичних діячів та керівників держави.
Фото: Нацполіція