Про це передає UAnimals у Facebook.

За словами зоозахисників, тільки кожен другий виловлений дельфін потрапить у дельфінарій, адже 50% тварин гине від поранень, неправильного утримання при перевезенні чи від стресу.

Усі види дельфінів перебувають у Міжнародній Червоній книзі та охороняються Конвенцією про охорону китоподібних. Також українські дельфіни охороняються Червоною книгою Чорного моря.

“Отже дельфінарії як мінімум порушують Закон України “Про Червону книгу України”, – пише UAnimals.

У дельфінаріях тварини ніколи не утримуються в належних умовах, адже жоден дельфінарій не може забезпечити їм достатній простір, адже в середньому дельфінам потрібно пропливти 150 км в день.
Окрім того, дельфіни отримують ураження та понівечення від прісної хлорованої води, харчування, та відсутності спілкування, бо дельфіни живуть зграями.

“Істота, яка здатна обчислювати відстань, форму, щільність, рух та текстуру об‘єкта за допомогою власних звукових систем, змушена провести все життя в тісному приміщенні в самотності та відчаї”, – сказано в матеріалі.

Їх змушують виконувати трюки за допомогою голоду, фізичних покарань та соціальної ізоляції.
Тому усе своє подальше життя дельфіни лише “веселять” інших людей заради їжі.

Нагадаємо, раніше у столиці запустили рекламні борди з “сітілайтотерапією” – активісти хочуть спростувати поширений міф про користь дельфінотерапії.