Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.

Він зазначив, що нові екскаватори-навантажувачі JCB допоможуть аварійникам оперативно усувати пошкодження тепломереж та відновлювати теплопостачання киянам.

«Сучасні екскаватори вже доставлені в столицю та найближчим часом будуть задіяні в роботі. Наразі в усіх районах міста працюють 38 аварійних бригад «Київтеплоенерго». Щоденно вони усувають 30-40 пошкоджень на тепломережах. Нова сучасна спецтехніка дозволить оперативно та точно проводити розриття ґрунту, а значить пришвидшить виконання аварійних робіт», – йдеться в повідомленні.

За словами Кличка, за допомогою генераторів вдасться зменшити перерви в постачанні тепла киянам у випадку аварій та налагодити зв’язок між підрозділами «Київтеплоенерго» в разі тривалої відсутності електропостачання.

«Ми прагнемо організувати безперебійну роботу теплової інфраструктури, щоб лікувальні заклади, соціальна сфера та житлові будинки були з теплом. Тому перш за все, забезпечили генераторами ті котельні, де існують труднощі із резервним електроспоживанням для обладнання. Це скоротить терміни відсутності тепла у домівках киян під час відключення електрики», – написав мер.

Нагадаємо, що на столичних маршрутах почали курсувати автобуси, надані європейськими партнерами.

Фото: відкриті джерела