Про це розповів мер Києва Віталій Кличко в етері КИЇВ24.

«Я хотів би сказати, що столиця постійно збільшує допомогу для ЗСУ. Тільки у 2022 році місто спрямувало 4 мільярди 600 мільйонів гривень на допомогу Збройним Силам України», – каже він.

Міський голова уточнив, що з цієї суми 3,5 мільярда передали у вигляді субвенцій на озброєння, спорядження, дрони, техніка, першочергові потреби військових. Понад 700 мільйонів гривень на виплату матеріальної допомоги захисникам та їх сім’ям.

«Вкрай важливо сім’ям також допомагати. Хотів би нагадати, що цього року Київрада прийняла рішення про додаткові 5 мільярдів гривень на підтримку військових й це вкрай важливо», – підкреслив Кличко.

Також з бюджету столиці додатково виділили у 300 мільйонів гривень для військових у вигляді субвенції Міністерству оборони. 

«Це такі, знаєте, великі кошти й ці кошти підуть на закупівлю дронів, засоби радіоелектронної боротьби, інше необхідне українським бійцям спорядження, особливо на передовій. Не будемо забувати, що понад 100 тисяч киян на сьогодні одягнули військову форму, взяли зброю в руки, захищають нашу столицю також на передку на нулі на лінії зіткнення», – підсумував мер Києва.

Нагадаємо, що 31 серпня мер Києва Віталій Кличко оголосив, що міські депутати столиці виділяють додаткові 300 мільйонів гривень на потреби ЗСУ. Кошти будуть спрямовані на підрозділи, дислоковані саме у Києві.

Фото: відкриті джерела