Про це заявив в етері телеканалу КИЇВ24 віцепрезидент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Володимир Балін.

“Я категорично наголошую на тому, що партія “Конфедерація”, яка підтримує цей страйк, організовувала страйки аграріїв і автомобілістів ще в травні. Вони є проросійські та антиукраїнські”, – сказав Балін.

За його словами, перевізники, які заблокували пункти переходу,  – з Білої Підляськи. Вони працювали на ринках Білорусі та Росії.

“І зі своїм минулим не дуже екологічно чистим вони не можуть їхати в Стару Європу, а вирішили створити проблеми нам”, – додав Балін.

Він вважає, що страйк є економічним фронтом у війні проти України. Мета – заблокувати експортно-імпортну операцію автомобільним транспортом до кінця року.

“І тим самим завдати економічних збитків нашій державі й, відповідно, нашим ЗСУ, тому що ЗСУ фінансують тільки з державного бюджету”, – сказав Балін.

Зазначимо, партія “Конфедерація” – одна з найбільших опозиційних партій в Польщі. Вона відома своїми проросійськими та антиукраїнськими поглядами. Політсила не раз критикувала владу України за її дії під час війни з Росією.