Про це повідомляє «Суспільне».

Під час засідання захисники Богуслаєва аргументували, що більшість ризиків, які сторона обвинувачення вказала у попередньому клопотанні, відпала, адже досудове розслідування закінчили 22 вересня.

Що відомо про справу Богуслаєва?

Нагадаємо, що колишнього очільника «Мотор Січі» підозрюють у держзраді: Богуслаєву інкримінують регулярне підсилення російського війська. Його підприємство протягом багатьох років постачало у РФ авіадвигуни для штурмової авіації та запчастини до них. Цього йому було мало, оскільки Богуслаєв не лише допомагав росіянам, але й, наскільки міг, послаблював сили оборони України.

В’ячеслав Богуслаєв був затриманий у жовтні 2022 року разом з начальником Департаменту зовнішньоекономічної діяльності підприємства.

Правоохоронці провели обшуки та виявили понад два десятки медалей, грамот та почесних нагород експрезиденту АТ “Мотор Січ” В’ячеславу Богуслаєву від представників військово-політичного керівництва РФ.

19 травня 2023 року Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід експрезиденту підприємства “Мотор Січ” В’ячеславу Богуслаєву.

16 липня Шевченківський районний суд Києва продовжив тримання під вартою без права внесення застави підозрюваному у держзраді експрезиденту компанії “Мотор Січ” В’ячеславу Богуслаєву до 9 вересня.

Фото: відкриті джерела