Колишній власник намагався оскаржити рішення суду першої інстанції.

Київський апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким витребувано на користь громади столиці будівлю кінотеатру «Молодіжний» у Святошинському районі площею понад 200 кв. м та вартістю понад 5 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Вказано, що будівля кінотеатру «Молодіжний» по вул. Рубежівській у м. Києві, яку побудовано ще у 1958 році, є комунальною власністю.

Однак у 2014 році фізична особа незаконно зареєструвала за собою право власності на неї на підставі підроблених документів.

При цьому Київрадою рішення про відчуження будівлі не приймалось, а її приватизація не проводилась.

За таких обставин, Київська міська прокуратура звернулась до суду з позовом про витребування цього майна. Суд першої інстанції задовольнив позов, однак відповідач оскаржив це рішення в апеляційній інстанції” — вказано в релізі.

За результатами розгляду апеляційної скарги Київський апеляційний суд, погодившись з доводами прокурора щодо відсутності у фізичної особи прав на комунальне майно, залишив в силі рішення суду першої інстанції, ухвалене на користь прокуратури та Київської міської ради.

Фото: Фейсбук