15 червня у столичної команди почнеться тренувальний збір.

Гравці київського “Динамо” зберуться у Києві 15 червня, після чого почнеться тренувальна програма. Про це повідомив президент “Динамо” Ігор Суркіс в інтерв’ю ПроФутбол Digital.

Можу сказати, що Луческу збере команду 15-го числа. Він планує зібрати її в Києві та провести тренувальний збір, якщо це дозволить обстановка. На сьогодні вона, в принципі, дозволяє. Я живу на базі зараз, усі поля готові. Перші втягуючі 10 днів без збірників ми хотіли б провести в Києві, а потім поїхати й готуватися до Ліги чемпіонів, але готуватися таким чином, щоб грати благодійні матчі” — повідомив він.

З його слів, суперники команди по товариських матчах поки невідомі.

Потрібно подивитися графік інших клубів. Багато хто піде у відпустки, ми ж почнемо готуватися раніше. Шукатимемо клуби, у яких чемпіонати розпочинатимуться раніше. Намагатимемося грати проти команд, які зберуть більше глядачів. Грати просто для того, щоби були порожні трибуни… Приходить багато українців, підтримують. Гасла на трибунах за Маріуполь, за Бучу, за всі постраждалі наші міста. Це важливо. Я думаю, що ми маємо продовжувати (…) Інтер може бути. Мілан дав добро, але він різко включився в боротьбу за чемпіонство і зараз заклопотаний. Вони скажуть, що виставлять дублюючий склад та гратимуть на Сан-Сіро — та ніхто ж не прийде. Тому намагатимемося знаходити такі команди, які збирали б повні стадіони” — повідомив Суркіс.

Також Суркіс відповів на запитання про те, чи буде він продавати гравців, чи навпаки.

Ми боротимемося і спробуємо потрапити до Ліги чемпіонів. Я максимально постараюся зберегти склад, повернути легіонерів, стоять завдання. Спробуємо повернути Вербича та Кендзьору. Звичайно, у них самих має бути на це бажання, але також вони мають отримати розуміння, чи буде взагалі чемпіонат. Чи відбуватиметься він і надалі, дасть бог, щоб був мир і ми провели його в Україні” — сказав він.

Суркіс переконує, що продавати коуб він не буде.

Якщо будуть пропозиції щодо якихось двох-трьох наших гравців, ми теж їх відпустимо, але це не означає, що я готовий сьогодні розпродати команду. Мене звинувачували, що я виводжу команду, щоб її розпродати. Цього не сталося. Я навіть не намагався це робити. Я не на базарі, не розпродаю товар. Це історія про футболістів, це теж живі люди, і я хочу, щоб їм було добре. На сьогоднішній день вони отримують зарплату та перебувають у збірній місяць, а Динамо платить їм зарплату” — підсумував він.

Фото: Фейсбук