У містах Київщини росіяни ґвалтують і вбивають цивільних людей, повідомив радник глави Офісу президента Олексій Арестович під час брифінгу у .

«Якщо раніше такі випадки були поодинокі, то наразі ситуація погіршилась. Російська армія навмисне знищує Українське населення. Це геноцид. Таких випадків сотні, навіть не десятки», — сказав Арестович.

ДОПОВНЕНО

Інформація про згвалтування на зайнятих ворогом територіях є в соціальних мережах, але поліція достеменно буде знати про ці факти та їх кількість, коли люди після звільнення почнуть повідомляти про них у правоохоронні органи. Про це повідомляє “Укрінформ”.

Про це на брифінгу сказав начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Щодо специфічних злочинів, таких як згвалтування, таку інформацію ми бачили в соціальних мережах, але на даний час можу вам сказати, що офіційно ця інформація не підтверджена. Немає звернень до поліції стосовно цих фактів. Але ми розуміємо, що ми не можемо зараз отримувати повністю стовідсотково інформацію з окупованих територій, і зможемо дати аналіз і чітку відверту відповідь тільки після звільнення цих територій. Коли люди, що знаходяться там, опиняться в безпеці і зможуть дати нам відповідну інформацію“, – сказав Нєбитов.

Фото: Фейсбук