Про це розповіли у Facebook-спільноті Оболонського району Києва.

Про інцидент, коли стаффордширський тер’єр загриз собачку дрібної породи чіхуахуа ми розповідали вчора. Господарка маленького песика зняла відео, як вона із тілом тваринки на руках наздоганяє власника стафорда, намагаючись словами достукатися до його совісті. Проте чоловік зовсім ніяк не реагував.

Кияни вирішили будь-що – доваідатися ім’я власника та надати історії широкого розголосу. З’ясувалося, що подібна історія із чоловіком та його пчом стається не вперше. Зазначається, що у стафорда вже 3 жертви.

Господарем стаффа, виявився Корнієнко Сергій Васильович, який відсидів багато років за грабіж, але вважає себе бандитом 90-х. Живе в квартирі №175, під’їзд №5 в будинку на проспекті Героїв Сталінграда, 11-а. Він уже більше року періодично підпалює сусідній 6-й під’їзд, б’є вікна в квартирах і псує інше майно в своєму ж будинку. Жителі в розпачі, вже не вірять у справедливість“, – зазначається у повідомленні спільноти.

Також повідомляється, що вчора, 27 квітня, поліція оперативно затримала чоловіка після того, як його пес загриз чіхуахуа.

Однак кияни побоюються, що чоловік може знову опинитися на свободі після затримання і продовжити робити все те, що робив раніше.

Журналісти програми “КиївNewsRoom” телеканалу “Київ” побували біля будинку, в якому живе чоловік. Сусіди розповіли, що поліція після затримання з власником стафорда поговорила і відпустила. Люди розповіли, що цей пес у чоловіка давно і він постійно погрожує натравити собаку на сусідів. Стафорда чоловік часто вигулює без намордника і навіть без повідка.

Нагадаємо, нещодавно у Броварах пес напав на 7-річного хлопчика. Це відбулось на спортивному майданчику, де господиня вигулювала американського стаффа без намордника та повідка.

Фото: Фейсбук