Про це повідомляє «Європейська правда».

Одна з правок вказує, що трампістка «неодноразово намагалась блокувати допомогу Україні, граючи на руку незаконному порушенню суверенітету й територіальної цілісності України з боку Владіміра Путіна».

У своїх соцмережах Грін поширювала російську дезінформацію, тому, як пропонують Московіц і Лендсмен, жінку треба призначити «спеціальним посланником Владіміра Путіна в Конгресі США».

Інша правка авторства Московіца пропонує перейменувати офіс Марджорі Тейлор Грін на честь Невілла Чемберлена – прем’єра Британії, якому закидають умиротворення лідера нацистів Адольфа Гітлера.

Нагадаємо, що республіканка-трампістка Марджорі Тейлор Грін вже встигла запропонувати серію поправок у законопроєкт про підтримку України.

Одна з них пропонує, щоб американські законодавці, які проголосували за допомогу Україні, були зобов’язані вступити в Збройні сили України. Інша – полягає у тому, що Україна повинна “закрити всі свої біолабораторії” й надати усі дані про такі «дослідження» уряду США, в іншому разі не отримає фінансування.