Про це повідомили у Донецькій обласній держадміністрації.

Для захисту дітей, які перебувають у зоні проведення бойових дій, уряд запровадив в окремих населених пунктах Донеччини обов’язкову евакуацію в примусовий спосіб — дітей з їх батьками чи іншими законними представниками.

З 7 квітня обов’язкова примусова евакуація охопила 21 населений пункт. Станом на 23 травня евакуйовано 128 дітей, додатково виявлено 10 дітей.

Утім, у населених пунктах, де ведуться бойові дії, ще залишається 8 дітей: у Бахмуті — чотири дитини, в Авдіївці — одна дитина (батьки приховують її), у місті Красногорівка — дві дитини, у селі Керамік — одна дитина (батьки категорично відмовляються від евакуації).

Представник Донецької ОВА Олександр Вдовенко закликав людей виїхати до більш безпечних регіонів України.

Він також повідомив, що наразі розглядається примусова евакуація з інших населених пунктів Донеччини, де ведуться активні бойові дії. Рішення ухвалять після погодження з військовими та штабом при Мінреінтеграції.

Як ми писали, загалом ще понад 1700 місцевих мешканців залишаються в Авдіївці. 15 травня росіяни завдали авіаудару по лікарні в Авдіївці, загинуло четверо цивільних.

Тим часом, на Харківщині з прифронтової зони евакуювали всіх дітей.

Фото: gettyimages