Про це повідомляє КМДА.

Як зазначається, компанія, що здійснює управління будинком (ТОВ «Контініум») повинна негайно звірити обсяги заборгованості за електричну енергію, забезпечити погашення боргу та укласти угоду на електропостачання з «ДТЕК «Київські електромережі». Лише за таких умов електропостачання буде відновлено.

«ТОВ «Контініум» приєднався до публічного договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, але не уклав договір про постачання електричної енергії. У зв’язку із цим постачання електричної енергії товариству з 25.02.2020 року здійснювалося Постачальником «останньої надії» (далі – ПОН). Згідно з чинним законодавством, ПОН постачає електроенергію споживачу не більше 90 днів», — йдеться в повідомленні.

Якщо споживач за цей час не уклав договір із новим електропостачальником, розподіл та постачання електричної енергії такому споживачу припиняється. Станом на 18 серпня 2020 року «Контініум» не уклало договір про постачання електричної енергії з жодним постачальником.

Наразі компанія має заборгованість за спожиту електричну енергію перед ПрАТ «ДТЕК «Київські електромережі» у розмірі 250 тисяч гривень, тому 13 серпня представниками ДТЕК відключені місця загального користування будинку на вулиці Алматинській, 109-В.

КМДА наголосила на тому, що відновлення світла в будинку можливе за умови звіряння нарахувань та оплати боргу за електричну енергію компанією «Контініум», яка здійснювала обслуговування будинку до січня 2020 року. Крім того, співвласники повинні терміново звернутися вже до діючого управителя ТОВ «Адрес» для якнайшвидшого укладання договорів на електропостачання та інші послуги.

Нагадаємо, вчора під столицею скандальний забудовник відключив світло та шантажував мешканців будинку.

Фото: realty.kiev.ua