Про це в етері КИЇВ24 розповів депутат Харківської міської ради Богдан Ткачук.

У мене такі варіанти, що зони відпочинку на Харківщині потрібно зараз зачиняти. Бо люди туди йдуть і не розуміють. Це площа, куди впав снаряд, і розліт уламків дуже великий. Там немає щільної забудови, де можна сховатися. Центральний парк у нас, де дерева, велодоріжки, люди гуляють. Його обстрілювали у 2022 році постійно. І Саржин Яр, і Центральний парк, і парк Шевченка, постійно туди прилітало. Були постраждалі, пошкоджені конструкції.

Богдан Ткачук наголосив, що у такому випадку навіть безпечніше проводити пікніки біля дому, адже завжди можна встигнути сховатись.

Можливо є сенс їх зачинити, краще бути біля дому, щоб можна було заховатися в підвалі від уламків.

Нагадаємо, що сьогодні росіяни вдарили по місцю відпочинку в Харкові. Відомо про близько 4 постраждалих. Горіли будинки та гаражні масиви.

Також 19 травня окупанти атакували село Черкаська Лозова Малоданилівської громади Харківської області. Російські терористи вдарили по території літньої відпочинкової зони.

Внаслідок атаки загинуло 6 цивільних, серед яких вагітна жінка. Поранено понад 16 людей, серед них дитина. Ворог двічі завдав ударів по цивільному об’єкту “Іскандерами” та вкотре використав тактику повторного удару.

Окрім того, росіяни завдали ударів по Куп’янському району Харківщини та застосували РСЗВ. Відомо про п’ятьох загиблих та близько десяти поранених цивільних.