Про це заявив міністр освіти Онтаріо Стівен Лечче, повідомляє CBC News.

Зростання екстремізму, зокрема комунізму й марксизму – це пряма загроза нашій демократії, соціальним зв’язкам і цінностям канадців. Я рішуче налаштований поліпшити освіту щодо наших спільних цінностей, зокрема зробивши обов’язковим у курсі історії Канади для 10 класу вивчення жахів переслідування українців під час Голодомору.

Він додав, що розширення курсу допоможе дітям зрозуміти вплив Голодомору на українську громаду в Канаді та навчитись на цій частині історії “ніколи не бути сторонніми спостерігачами перед обличчям зла”.

Так, провінція виділяє $400 тис. канадсько-українській фундації на підтримку національного інформаційного туру про Голодомор і автомобіль для відпочинку, обладнаний інтерактивними практичними уроками на цю тему.

Доповнення до навчальної програми набуде чинності у вересні 2025 року. За даними уряду, в ньому йтиметься про те, як Голодомор “був наслідком тоталітарної політики комуністичного Радянського Союзу, що призвело до штучного голоду в Україні, який убив мільйони українців у період з 1932 по 1933 роки.”

Як ми писали, Айова стала тридцять третім штатом США, в якому Голодомор 1932-1933 років визнали геноцидом українського народу.