Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

«Пандемія Covid-19 продемонструвала важливість розвитку та підтримки локальних виробників, створення ефективного ланцюга постачання до кінцевого споживача, особливо на тлі припинення або обмеження транспортних потоків між країнами. Заради економічної безпеки міста повинні мати можливість функціонувати автономно та самотужки виробляти товари першої необхідності. Це означає, що місцевим підприємцям необхідно буде зосередитись одразу на кількох сегментах бізнесу: від сировини до виробника та від виробника до кінцевого споживача», – зазначають організатори заходу.

«Дій локально. Думай глобально» – гасло тематичних дискусій цьогорічного Інвестиційного форуму. Мова йтиме про переосмислення місцевої інфраструктури та економіки Київщини, стратегій антикризового розвитку міста та підтримки місцевих виробників. У підприємницькій частині  форуму передбачена презентація успішних кейсів Київщини під назвою «Бізнес та його вплив на розвиток територіальних громад».

Програма Форуму передбачає п’ять панельних дискусій:

  1. Наслідки пандемії Covid-19 для урбаністичного розвитку. Світові тенденції. Українські реалії. Локальна ідентичність.
  2. Культурна спадщина та нова візія Великого Києва, як довготривала стратегія гуманітарного розвитку спільноти та підвищення туристичного потенціалу.
  3. Бізнес та його вплив на розвиток територіальних громад. Історії успіху від індустріального парку, виробника продуктів харчування, рекреаційного комплексу, спортивного об’єкту, культурного кластеру.
  4. Розвиток локального бізнесу: від малого виробника до кінцевого споживача.
  5. Індустрія розваг та фестивалів під час скорочення зовнішнього туризму.

В програмі цьогорічного Форуму передбачено п’ять панельних дискусій: 1. “Наслідки пандемії Covid-19 для урбаністичного…

Опубліковано Kyiv Investment Forum Вівторок, 23 червня 2020 р.

 

Окрему увагу в рамках форуму буде приділено впровадженню освітніх програм для локальних спільнот щодо важливості споживання локальних товарів для економічного та сталого розвитку регіону.

За словами організаторів, проведення та формат заходу  будуть залежати від епідемічної ситуації у країні та світі. Планується, що у форумі візьмуть участь світові експерти, великі інвестори, топ-менеджери, лідери думок, а також представники влади та місцевих громад.

Фото: Kyiv Investment Forum