Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

«Із червня мешканці столиці, чиї діти стоять у черзі до дитячих садочків, отримали понад 20 тисяч запрошень, однак ще 7 тисяч батьків так і не відповіли згодою чи відмовою, чим затримують просування черги», – йдеться у повідомленні з посиланням на в. о. першого заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

Якщо батьків не влаштовує садочок, який вони самі й обрали, то нехай відмовляться та дадуть змогу тим, хто стоїть наступним у черзі потрапити до дитячого навчального закладу», – наголосив Мондриївський.

Аналізуючи існуючу систему запису, у Департаменті освіти та науки з’ясували, що часто батьки ставлять дітей у чергу у різні садочки і, таким чином, збільшують цю чергу. На сьогодні у профільному департаменті працюють над створенням певних правил для запису, щоб позбавитись прецедентів, коли дитину ставлять у чергу в понад сто садочків.

Також у місті ретельно перевірили реальну наповненість дитячих садочків і виявилось, що за 2019-2020 навчальний рік постійно не відвідували ДНЗ майже 40 відсотків маленьких киян. Тобто більше, ніж 40 тисяч місць у садочках залишались порожніми, а бюджетне фінансування не припинялось. Тому планується розробити прозорий та дієвий механізм використання вільних місць у садочках.

Фото: pixabay