Заяву Ушакова публікують російські медіа.
Відповідаючи на запитання журналістів про можливість відновлення контактів із ЄС, Ушаков коротко відповів: «Готові».
Раніше представник Кремля заявляв, що Москва очікує на досягнення власних цілей і перемогу, а не на реалізацію домовленостей, досягнутих під час переговорів в Анкориджі.
В МЗС Росії підтвердили готовність до переговорів
Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Москва готова до діалогу з Європейським Союзом та відновлення переговорів з Україною “з того місця, на якому вони були призупинені”.
За його словами, Сполучені Штати нібито відходять від ролі “об’єктивного посередника” у російсько-українській війні та дедалі активніше вимагають негайного припинення вогню.
Зазначимо, російська влада раніше неодноразово заявляла, що готова до переговорів лише на власних умовах, які Київ та західні партнери називають неприйнятними.
Також раніше Ушаков також критикував країни Заходу та заявляв, що під час саміту G7 президента США Дональда Трампа нібито «накачували шкідливими ідеями».
Читайте також: Зеленський розраховує на зустріч з Путіним до зими
Тим часом у Європі шукають переговірника від Європи у діалозі Росії та України. Одним із таких може бути президент Фінляндії Александр Стубб. Проте наразі Стубб відмовився бути переговірником з РФ від Європи та вказав на “великих гравців”.





























