Захід відбудеться за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Форум «Інформаційна війна України» має на меті зібрати кращий досвід протидії інформаційному тероризму та кібертероризму й відновлення інформаційного суверенітету України над звільненими територіями.

До участі у Форумі запрошуються: представники територіальних громад та обласних державних адміністрацій, центральних органів державної влади, медіа, громадських об’єднань, інформаційного бізнесу, телекомунікаційної сфери, банків, профільних асоціацій, міжнародних товариств та фондів, закладів соціальної сфери, освітніх закладів тощо.

Доповіді на форумі будуть присвячені проблемам в інформаційному полі на деокупованих територіях та територіях, прилеглих до кордону з країною агресором, а також активностям, що реалізуються для протидії дезінформації.

Окрім того, доповіді присвятять трансформаціям атак на ресурси критичної інфраструктури та сервіси державного сектору та змінам, що відбулися у сфері інформаційної безпеки, а також новим завданням на законодавчому рівні.

Захід відбудеться 30 листопада 2022 року в конференц-холі Депо (вул. Антоновича 50, Київ).

Зареєструватися на форум можна тут.