Адвоката засудили за заволодіння зі співучасником коштами клієнта у розмірі понад 6 млн гривень.

Про це повідомляється на сайті офісу Генерального прокурора.

Прокурорами Офісу Генерального прокурора у суді підтримано державне обвинувачення стосовно адвоката, який скоїв таємне викрадення чужого майна, за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 185 КК України).

Шевченківським районним судом Києва йому призначено покарання  – 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього особистого майна.

У суді прокурорами доведено, що обвинувачений протягом 10 років надавав потерпілому правову допомогу та володів інформацією щодо його майнового стану.

Наприкінці квітня 2016 року адвокат, залучивши довірену особу клієнта, яка мала ключі та доступ до індивідуальних банківських сейфів, в яких зберігались особисті грошові кошти потерпілого. Діючи умисно та за попередньою змовою вони заволоділи понад 6 млн грн.

Запобіжний захід застосований до обвинуваченого у вигляді тримання під вартою залишено судом без змін до набрання вироком законної сили.

Іншого співучасника вказаного злочину засуджено за ч. 5 ст. 185 КК України вироком Шевченківського районного суду Києва у 2017 році.